Serwis układu wentylacji


Wiedzą już Państwo, że zajmujemy się instalacji, dbamy także o dostarczenie odpowiednich produktów i materiałów, jednak warto wiedzieć, że nasza pomoc kierowana w Państwa stronę na tym się nie kończy – zadbaliśmy o serwis układu wentylacji. Kompleksowo i zawsze wtedy, gdy jest potrzebny.

Dbamy o to, by zawsze i wszędzie z naszymi usługami wychodzić naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, nie inaczej jest jeśli chodzi o serwis układu wentylacji – dlatego też mamy przyjemność zaprezentować Państwu szeroki wachlarz usług związanych zarówno z serwisowaniem, jak i naprawami pogwarancyjnymi i gwarancyjnymi.

Czego dokładnie można się spodziewać w ramach oferowanej przez nas współpracy serwisowej?

 • Dokonujemy bezpłatnego, pierwszego przeglądu urządzeń, które zostaną objęte naszą opieką serwisową.
 • Zapewniamy opis stanu technicznego sporządzony w dniu przeglądu.
 • Nasza kadra jest bardzo fachowa i zgrana, dlatego z łatwością obsługujemy wszelkie zlecenia.
 • Zapewniamy, że posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia i odpowiednie autoryzacje.
 • Gwarantujemy naprawdę szybki czas reakcji na zgłoszenie.
 • Jeśli istnieje natychmiastowa  istnieje  potrzeba serwisowania istnieje także możliwość wezwania nas  w niedziele, święta, czy godziny nocne.

Mogą zatem być pewni, że oferowany przez nas serwis wentylacji to naprawdę kompleksowe podejście do tematu. Dbamy o to, by niezmiennie i najporządniej jak tylko to możliwe były porządnie sprawdzane wszelkie centrale wentylacyjne, filtry powietrza, jak również cała dostępna automatyka.

Dokładny opis serwisu układu wentylacji w wykonaniu naszej firmy

By wiedzieli Państwo dokładnie, z czym warto się do nas zgłosić i w jakich problemach i kwestiach możemy pomóc najbardziej przygotowaliśmy spis oferowanych przez nas usług – w ramach serwisu układu wentylacji. Zacznijmy od tego, że zapewniamy okresowe przeglądy urządzeń wentylacyjnych -przy czym tak jak wspominaliśmy wcześniej są to przeglądy zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Nie straszna nam także  dostawa i wymiana filtrów powietrza. W swojej ofercie mamy ich naprawdę szeroki wybór. Sprawdzimy filtry powietrza:

 • kieszeniowe,
 • kasetowe,
 • workowe,
 • węgiel aktywny,
 • filtry do lakierni,
 • filtry absolutne

Jeśli pojawi się taka potrzeba – z przyjemnością także podejmiemy się naprawy central wentylacyjnych, jak również nieobca jest nam reperacja aparatów grzewczo – wentylacyjnych, oraz serwis samych wentylatorów. Na Państwa życzenie możemy dokonać dokładnego pomiaru skuteczności instalacji wentylacji. Często także zapewniamy swoim klientom pomiary głośności instalacji wentylacji, pomiary szczelności instalacji wentylacji również nie mają dla nas tajemnic. Jeśli zajdzie taka potrzeba regulacja układów wentylacyjnych zostanie wykonana przez naszych pracowników w równie profesjonalny sposób.

Czym właściwie jest wentylacja i dlaczego konieczne jest jej serwisowanie?

Mówiąc o wentylacji – nie mówimy o niczym innym jak samej cyrkulacji powietrza, która odbywa się najczęściej pomiędzy pomieszczeniem, a znajdującą się na zewnątrz przestrzenią. Wentylacja jest konieczna we wszystkich miejscach, gdzie żyjemy i przebywamy – jej zadanie polega bowiem na skutecznej wymianie zużytego powietrza na świeże, pochodzące z zewnątrz

Ma ona jeszcze większe znaczenie w odniesieniu do pomieszczeń dodatkowo zanieczyszczone przez:

 • dym papierosowy,
 • opary substancji chemicznych,
 • pyły,
 • wiele innych.

Innym interesującym rodzajem wentylacji jest system zamknięty, z którym mamy do czynienia w samolotach – to właśnie tam dochodzi do filtrowania powietrza, które po wymieszaniu z tlenem, uregulowaniu temperatury i wilgotności wraca do kabin. Serwisowanie systemu wentylacji w każdym z tych przypadków ma więc ogromne znaczenie, bowiem wpływa na komfort znajdujących się w danym pomieszczeniu osób. Jeśli coś pójdzie nie tak – wentylacja zawiedzie, dlatego trzeba trzymać nad nią pieczę poprzez regularne sprawdzenie jej skuteczności wydajności.

Rekuperacja

Tak nazywamy wentylację z odzyskiem ciepła – tą kwestią również się zajmujemy. Ma to miejsce w momencie, gdy wymusza się obieg powietrza oraz odzysk ciepła z powietrza usuwanego. Następnie to samo powietrze potraktowane w ten swoisty sposób wykorzystywane jest do ogrzania powietrza nawiewanego. Dobrze dobrana rekuperacja to jedno, a jej pilnowanie serwisowanie to drugie. Tylko, jeśli jest regularnie sprawdzana przez specjalistów takich jak my może zapewnić skuteczną wymianę powietrza żądanej ilości i to niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

Dlaczego my?

 • Pomożemy w utrzymaniu urządzeń wentylacyjnych w pełnej sprawności i wydajności.
 • Nasz serwis układu wentylacji zapewnia jej bezawaryjną pracę.
 • Oszczędzają Państwo pieniądze, bowiem nie tylko oferujemy atrakcyjne ceny, ale też koszty związane z wykonaniem przeglądów są znacznie mniejsze w porównaniu z kosztami, które trzeba uiścić, gdy pojawi się konieczność naprawy wentylacji.

Mamy nadzieję, że rozumieją teraz Państwo dlaczego serwis układu wentylacji jest tak ważny i dlaczego powinien on być realizowany właśnie przez naszą firmę.

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Bielsko