Instalacje sanitarne


Instalacje sanitarne to integralna część prawidłowego funkcjonowania każdego domu, biura czy wszelkiej innej nieruchomości. Od tego czy i w jaki sposób zostaną wykonane zależy skuteczność ich funkcjonowania, dlatego też nie warto pozostawiać wyboru wykonawcy instalacji przypadkowa – zawsze najlepiej jest oddać to zadanie do rąk specjalistów, którzy wykonają instalacje sanitarne na miarę potrzeb wszystkich ich użytkowników.

Oto jesteśmy – specjaliści od instalacji sanitarnych – do usług!

Kto może skorzystać z naszych usług?

 • Użytkownicy instalacji sanitarnych, które wymagają okresowego serwisowania.
 • Właściciele domów jednorodzinnych szukający wykonawcy instalacji grzewczych oraz wodno-kanalizacyjnych.
 • Właściciele wielkopowierzchniowych budynków użytkowych szukający wykonawcy instalacji grzewczych oraz wodno-kanalizacyjnych.

Jeśli i Państwo należą do której z tych grup osób – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z niej. Dajemy gwarancje na to, że podejdziemy w sposób naprawdę wszechstronny, jeśli chodzi o pieczołowitą realizację takich zadań.

Bogata oferta instalacji sanitarnych na najwyższym poziomie!

Przede wszystkim pragniemy wszystkim naszym Klientom zaprezentować bogatą ofertę produktów, które są niezbędne w każdej instalacji sanitarnej. To podstawa odpowiednio działającej instalacji, każda taka musi się opierać o zespół solidnych i trwałych materiałów, dzięki czemu jest w stanie funkcjonować bez problemu i z minimalną potrzebą instalacji. Nieważne czy chodzi o instalację sanitarną w domu, mieszkaniu czy też dowolnym innym budynku, zawsze i wszędzie wszystko powinno się rozpoczynać od znalezienia odpowiednich elementów składowych instalacji sanitarnej. W troskę o wygodę naszych Klientów postanowiliśmy podejść kompleksowo do tej kwestii, tym samym oferując najlepsze produkty do instalacji sanitarnej.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

 • armaturę sanitarną
 • kotły
 • grzejniki c.o.

Co więcej – z największą przyjemnością doradzimy sam wybór najbardziej odpowiednich rozwiązań, dzięki czemu każdy właściciel budynku będzie mieć pewność, że instalowana instalacja sanitarna jest najlepsza – od podstaw. Z racji tego iż jesteśmy ekspertami w wykonywaniu takich instalacji w każdej technologii, bez względu na to czy szukają Państwo wykonawcy instalacji sanitarnej wodnej, kanalizacyjnej, czy też gazowej – świadczymy najwyższej jakości usługi.

Fachowość i doświadczenie

W dziedzinie instalacji sanitarnych jesteśmy niekwestionowanymi specjalistami, a nasza wiedza opiera się o wieloletnie doświadczenie w branży. Również i nowoczesne instalacje grzewcze opierająca się na pompach ciepła czy też układach solarnych nie mają przed nami tajemnic, zatem jeśli tego rodzaju rozwiązania interesują Państwa najbardziej – również zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Nasze instalacje – Państwa pewność

Nasi klienci cenią sobie wykonane przez nas instalacje za ich wysoką sprawność w działaniu oraz bezawaryjność. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę jak duże doświadczenie w branży sanitarnej i grzewczej ma nasza zgrana ekipa profesjonalistów. Zapraszamy zatem do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, a najlepiej – do skontaktowania się z nami. Odpowiemy fachowo na wszystkie pytania, zrobimy to poza tym najszybciej jak tylko jest to możliwe.

Naszej wiedzy i fachowości w technikach instalacji sanitarnej można zaufać. Najlepszym tego dowodem jest pełne zadowolenie naszych dotychczasowych klientów. Jeśli zatem szukają Państwo ekspertów od instalacji sanitarnych, po co szukać – oto jesteśmy!

Nasza oferta to także:

 • wykonanie bezpłatnego kosztorysu
 • zapewnienie fachowego doradztwa co do wyboru najlepszego rozwiązania dla każdego indywidualnego klienta
 • kompleksowe wykonanie instalacji wodnej, kanalizacyjnej, gazowej
 • profesjonalny serwis instalacji sanitarnej

Nowy dom – nowa instalacja!

Jedne z naszych ulubionych zleceń to te związane z instalacjami w ramach nowobudowanych domów jednorodzinnych. Wiemy, z jak wielkimi emocjami i ekscytacją wiąże się budowa domów, wiemy jak bardzo wszyscy nowi właściciele domu pragną, by w ich domach wszystko było idealne. Także jeśli chodzi o instalacje:

 • wodne
 • kanalizacyjne
 • gazowe

Cieszymy się, gdy możemy stać się częścią tego wielkiego projektu, a zdobyte przez nas doświadczenie w połączeniu z fachowością naszych inżynierów sprawiają, iż potrafimy odpowiedzieć na te wysokie wymagania. Na kanwie tego zapewniamy kompleksowy pakiet usług związanych z instalacjami sanitarnymi.

Instalacje sanitarne w blokach mieszkalnych

Realizacja instalacji sanitarnych w ramach mieszkań blokowych również nie stanowi dla nas żadnego, nawet najmniejszego problemu. Bez względu na to czy chodzi o nowoczesne czy tradycyjne instalacje – zawsze podchodzimy do tematu indywidualnie, profesjonalnie i z zaangażowaniem.

Jednak to wszystko nadal stanowi jedynie mały wstęp do tego, co naprawdę potrafimy oraz do tego, co jesteśmy w stanie zaproponować Państwu w ramach usług instalacji sanitarnej. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji – zapraszamy do kontaktu!

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Bielsko